Poznajmy się... 

Moja misja to inspirowanie i dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie. 

Wierzę, że każda osoba może osiągnąć sukces jeśli otrzyma odpowiednie narzędzia do rozwoju.

Kamila Dąbrowska - dyplomowana wizażystka, absolwentka krakowskiej szkoły wizażu i charakteryzacji FAM, kosmetyczka i pedagog. Vice Mistrzyni Młodych Talentów o Puchar Red Diamond na targach Beauty Forum 2016.

Od 7 lat aktywnie działająca w branży Beauty. Prowadzi indywidualne konsultacje Biznes Beauty dla firm w branży Beauty oraz dla osób planujących rozpoczęcie działalności w branży Beauty. Na konsultacjach pracuje w następujących obszarach: 

1) Planowanie, działanie i analizowanie 

2) Wizerunek Eksperta 

3) Social Media 

4) PR

5) Budowanie Marki 

 

Prowadzi i organizuje liczne szkolenia z zakresu wizażu dla klientów indywidualnych, profesjonalistów i firm. W szkoleniach, które organizowała wzięło udział kilkaset osób. Z wielką radością obserwuje rozwój i sukcesy uczestników szkoleń. Współpracuje z najlepszymi wizażystami z całej polski. Pomaga firmą tworzyć profesjonalny wizerunek do sesji zdjęciowych ich pracowników oraz modeli i modelek, którzy reklamują produkty.


Autorskie projekty:

  1. #ROZWOJOWAMAKIJAŻYSTKA - Spotkania dla kobiet z branży Beauty. To projekt co miesięcznych spotkań, podczas których kobiety działające w branży Beauty co miesiąc poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe inspiracje od Ekspertów, którzy są zapraszani na wydarzenie. Nasze wartości to: ROZWÓJ- WIEDZA- PASJA - BIZNES

  2. #WYZWANIEROZWOJOWAMAKIJAŻYSTKA - to czteromiesięczny projekt podczas którego uczestniczy uczą się systematycznie planować swoje działania, budować swoją markę, rozwijać Social Media, tworzą wizerunek Eksperta. Misją projektu jest nauka, pomoc i motywacja uczestników do świadomego planowania, realizowania określonych przez siebie celów.

  3. #ROZWOJOWAKOBIETABEAUTY - Inspirujące wywiady Live z kobietami, które odważyły się spełniać swoje zawodowe marzenia i prowadzą biznesy w branży Beauty. 

Od 2018 roku organizuje coroczne Spotkanie uczestników wszystkich szkoleń, podczas którego przyzwane są wyróżnienia dla uczestników szkoleń Akademii wizażu Kami Dąbrowska:

  • Wyróżnienie Rozwój Roku

  • Wyróżnienie Kreatywność Roku

  • Wyróżnienie Kobieta Biznesu